နေအိမ်ထုတ်ကုန်များresistorsHole resistors မှတဆင့်ROX50080M0FHF5
ROX50080M0FHF5 Image
ပုံရိပ်တွေကိုကိုးကားဘို့ကိုသာကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက်တွင်ကြည့်ပါနေကြ
ROX50080M0FHF5
Mfr# ROX50080M0FHF5
Mfr. Dale / Vishay
ဖေါ်ပြချက် RES 80M OHM 1% 16W AXIAL
RoHs အခြေအနေ
More Information ကို Vishay Dale ROX50080M0FHF5 အကြောင်းပိုမို Leam
Datasheets 1.ROX50080M0FHF5.pdf
  2.ROX50080M0FHF5.pdf
ဖေါ်ပြချက်
  • ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ:0 pcs
  • အမိန့်တွင်:0 pcs
  • အနည်းဆုံး:1 pcs
  • multiples:1 pcs
  • စက်ရုံခဲအချိန်::Call
စျေးနှုန်းများအတွက်တောင်းဆိုခြင်း Submit ဖို့ Form ကိုအောက်တွင်သုံးပါ
*အရေအတွက်
*အပိုင်းအမှတ်
*E-mail ကို
*ဆက်သွယ်ရန်အမည်
*ဖုန်းနံပါတ်
*ကုမ္ပဏီ
မက်ဆေ့ခ်ျကို
အပိုင်းအရေအတွက် ROX50080M0FHF5
ထုတ်လုပ်သူ Dale / Vishay
Datasheets 1.ROX50080M0FHF5.pdf 2.ROX50080M0FHF5.pdf
ခရီးသွား Range ±1%
ဆန့်နိုင်အား Metal Oxide Film
အခြားအမည်များ Obsolete
အနိမ့်တဲ့ Core လက်ဝါးကပ်တိုင်ပုဒ်မ (အာမင်) mm² Axial
Range တိုင်းတာခြင်း 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
မှန်ဘီလူးအချင်း 2
အကြီးစားအချင်းပြန်လည် 80 MOhms
LED ကိုအရောင် ROX
impedance -55°C ~ 230°C
ESD ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး Axial
လက်ရှိ - cathode ±50ppm/°C
ကြေးနီဆိပ်ကမ်း Flame Proof, High Voltage, Safety
ဆက်သွယ်ရန်အမျိုးအစား 16W