နေအိမ်ထုတ်ကုန်များcapacitorsတမ်တာလမ် - Polymer အမျိုးအစား CapacitorsT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
ပုံရိပ်တွေကိုကိုးကားဘို့ကိုသာကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက်တွင်ကြည့်ပါနေကြ
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
ဖေါ်ပြချက် CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
RoHs အခြေအနေ Non-compliant RoHS
More Information ကို KEMET T540D337M2R5BH87057610 အကြောင်းပိုမို Leam
Datasheets 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
ဖေါ်ပြချက်
  • ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ:0 pcs
  • အမိန့်တွင်:0 pcs
  • အနည်းဆုံး:1 pcs
  • multiples:1 pcs
  • စက်ရုံခဲအချိန်::Call
စျေးနှုန်းများအတွက်တောင်းဆိုခြင်း Submit ဖို့ Form ကိုအောက်တွင်သုံးပါ
*အရေအတွက်
*အပိုင်းအမှတ်
*E-mail ကို
*ဆက်သွယ်ရန်အမည်
*ဖုန်းနံပါတ်
*ကုမ္ပဏီ
မက်ဆေ့ခ်ျကို
ထုတ်လုပ်သူ KEMET
Datasheets 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်) 2.5 V
ခရီးသွား Range ±20%
သိကောင်းစရာ - အမျိုးအစား D
နည်းပညာ Surface Mount
တိပ်ပါဝငျ Molded
အခြားအမည်များ Active
အနိမ့်တဲ့ Core လက်ဝါးကပ်တိုင်ပုဒ်မ (အာမင်) mm² 2917 (7343 Metric)
Range တိုင်းတာခြင်း 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED ကိုအရောင် KO-CAP® T540
impedance -55°C ~ 125°C
ဒေတာကို Format ကို 40mOhm @ 100kHz
လက်ရှိ - Output (Typ) -
ကြေးနီဆိပ်ကမ်း High Reliability
ဆက်သွယ်ရန် Timing 330 µF
class Code ကို 0.122' (3.10mm)
Card ကိုမြန်နှုန်း 2000 Hrs @ 125°C