နေအိမ်ထုတ်ကုန်များinductors, coil, သီးfixed inductorsFDSD0630-H-5R6M=P3
FDSD0630-H-5R6M=P3 Image
ပုံရိပ်တွေကိုကိုးကားဘို့ကိုသာကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်ဖော်ပြချက်တွင်ကြည့်ပါနေကြ
FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr# FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr. Murata Electronics
ဖေါ်ပြချက် FIXED IND 5.6UH 4.2A 46 MOHM SMD
RoHs အခြေအနေ
More Information ကို Murata Electronics FDSD0630-H-5R6M=P3 အကြောင်းပိုမို Leam
Datasheets 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
ဖေါ်ပြချက်
  • ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ:0 pcs
  • အမိန့်တွင်:0 pcs
  • အနည်းဆုံး:1 pcs
  • multiples:1 pcs
  • စက်ရုံခဲအချိန်::Call
စျေးနှုန်းများအတွက်တောင်းဆိုခြင်း Submit ဖို့ Form ကိုအောက်တွင်သုံးပါ
*အရေအတွက်
*အပိုင်းအမှတ်
*E-mail ကို
*ဆက်သွယ်ရန်အမည်
*ဖုန်းနံပါတ်
*ကုမ္ပဏီ
မက်ဆေ့ခ်ျကို
ထုတ်လုပ်သူ Murata Electronics
Datasheets 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
ခရီးသွား Range ±20%
နည်းပညာ Surface Mount
တိပ်ပါဝငျ Drum Core, Wirewound
အဆင့်ဆုံးဖြတ်ချက် 100 kHz
အခြားအမည်များ Last Time Buy
ဆိပ်ကမ်းအရေအတွက် -
ဆူညံသံ 5.6 µH
အနိမ့်တဲ့ Core လက်ဝါးကပ်တိုင်ပုဒ်မ (အာမင်) mm² Nonstandard
Range တိုင်းတာခြင်း 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
LED ကိုအရောင် FDSD0630
impedance -
ESD ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး -
အချင်း - အပြင်ဘက်မှာက Non-Expanded Shielded
လက်ရှိ - အမှောင် (Typ) Metal
ကြိုးအမျိုးအစား 46mOhm Max
Contact Form -
class Code ကို 0.118' (3.00mm)